Угору

 

Головна » Новини » У Києві збільшать кількість паркомісць для велосипедів

У Києві збільшать кількість паркомісць для велосипедів

Тематика: Велосвіт

Просмотры: 2293

Концепція розвитку єдиного паркувального простору у столиці, прийнята Київською міською радою, передбачає облаштування на всіх майданчиках безкоштовних місць для паркування мопедів та велосипедів.

Про це сказав директор комунального підприємства “Київтранспарксервіс” Володимир Першин, передає прес-служба КМДА.

“На даний час київські паркувальні майданчики взагалі не обладнані місцями для паркування велосипедів та мопедів, за винятком поодиноких парковок у деяких районах. У концепції розвитку на наступні 5 років передбачено створення спеціально відведених для велосипедів та мопедів місць на кожному паркувальному майданчику за рахунок коштів інвесторів. Тобто на більш ніж 300 парковках повинні з’явитися такі місця. Переконаний, що така новація заохотить киян робити вибір на користь більш компактного та екологічного транспорту, як це відбувається в усіх європейських столицях”, — сказав Першин.
 

Він також додав, що до 2020 року також заплановано встановлення обмежувальних перешкод (стовпчиків) на тротуарних частинах вулиць центральної частини міста та у місцях заборони на паркування з метою звільнення тротуарів від автомобілів та щоб змусити водіїв паркувати транспортні засоби тільки у відведених для цього місцях.

Комментарии (0)

Поделиться

Отправить

Останні публікації


Усі новини