Угору

 

Головна » Новини » Проект "Велосипедом на роботу"

Проект "Велосипедом на роботу"

Тематика: Велосвіт

Просмотры: 1630
 

 Проект"Велосипедом на роботу"- це громадська ініціатива небайдужих людей до майбутнього і сьогодення нашої Держави.

 Місія проекту - популяризація велосипедних поїздок на роботу, на навчання в Україні. Донесення до громадян, що велосипед це один з найефективніших транспортних засобів пересування в місті.

 Чистий транспорт - здорове життя!

 Унікальність проекту - робота по всій території України. Незалежність від міжнародних фондів, корпорацій, компаній. Не комерційність проекту - метою є не заробляння грошей на хорошій ідеї. Це українська ініціатива громадян, звідси відстоювання інтересів суспільства, а не окремих одиниць людей.

 Цільова аудиторія:

Працівники;
Студенти;
Пенсіонери;
Школярі від 14 років (лише після створення державної програми навчання і забезпечення безпечних умов пересування дітям).

Цінності:


Взаємоповага учасників дорожнього руху;
Автомобіль - корисний транспортний засіб, якщо ним не зловживати, а раціонально користуватися. Тому ми не боремося проти нього;
Прозорість;
Відкритість;
Безкорисливість.

 Мета проекту:  надати громадянам правдиву інформацію про використання мобільних транспортних засобів, їхній вплив на життя людей, екологію і розвиток міст, селищ, держави. Донести інформацію, що велосипед це безпечний транспортний засіб при умові, якщо велосипедист знає і дотримується Правил Дорожнього Руху. Підвищення поваги автомобілістів до велосипедистів, а велосипедистів до поваги автомобілістів. Підвищення культури водіння всіх учасників дорожнього руху.

Те, що на дорозі - те і в країні.
Створення умов, фінансових програм для забезпечення безпечних поїздок велосипедом, піших походів. Продуктивна співпраця з міським громадським транспортом.

 


Комментарии (0)

Поделиться

Отправить

Останні публікації


Усі новини