Угору

 

Головна » Новини » Повний курс з веломеханіки

Повний курс з веломеханіки

Тематика: Заходи

Просмотры: 16855

Проводимо восени-взимку серію майстер-класів по велоремонту.
Три дні практичних занять, які допоможуть вам краще розумітися в велосипеді, налагодити та відремонтувати його. Підходить тим, хто вже має деякий досвід і навички в "домашньому" ремонті і хоче поглибшити свої знання і підвищити майстерність. Або як логічне продовження експрес-курсу з ремонту

Три дні* по 6-8 годин роботи
Групи з 1-2 особи
2021 рік.  Жовтень 22-24,  листопад 19-21,  грудень 17-19
2022 рік.  Січень 21-23,  лютий 18-20 

Усі дати можемо корегувати ідивідуально. Можемо навчатися як три дні підряд, так і з перервами у часі
  • 1. Перша практика присвячена колесам. Обслуговування передніх та задніх втулок. Рівняємо "вісьмки" й "овали" колес. Ви дізнаєтесь, який інструмент потрібен для повноцінного і якісного ремонту. Спицювання коліс.
  • 2. Почнемо великий розділ виделок та задніх амортизаторів. Типи, переваги і недоліки. Обслуговування різних типів виделок - від простих до повітряних. Розглянемо всі необхідні мастила і матеріали для доглядання і ремонту. Розглянемо обслуговування і типи рульових колонок.
  • 3. Третє практичне заняття присвячено гальмам. Переваги-недоліки, налаштування всіх типів гальм. Розглянемо основи прокачки гідравліки. Перемикачі, трансмісія, манетки, кареточний вузол. Чистка, змащування, налаштування.
Пройшовши цей курс, ви отримаєте знання по ремонту всіх вузлів велосипеда, повний перлік необхідних інструментів, А найголовніше, спробуєте робити все своїми руками!!! Можемо вчитися на Вашому велосипеді
  •  Вартість всього курсу (три дні по 6-8 годин)- 4500 грн
  •  Вартість одного дня - 1700 грн. Ви можете обрати одну з практик і попрацювати один день. При індивідуальному навчанні теми для вивчання обираєте самі.
Під час велосезону, з березня по жовтень, навчаємось за домовленністю у зручний для вас і нас час. Дзвоніть (068) 159-70-90, пишіть info@veloprostir.com.ua або заповніть форму нижче.


Всі ключі та матеріали надає майстерня. З Вашого боку - бажання вчитися!
Ви можете привезти свій велосипед і ми з ним попрацюємо.

Більш швидкий та простий майстер-клас - Експрес-курс з веломеханіки

* Час однієї практики може мінятися, все залежить від групи. Дні оговорюються (будні, вихідні)


Комментарии (1)

Поделиться
  • 2019-05-27 15:20:54

Отправить

Останні публікації


Усі новини